Díky našim dlouholetým zkušenostem a týmu profesionálních a flexibilních disponentů Vám vždy vyhledáme a zajistíme optimální způsob přepravy, ať je Vaše zboží kdekoliv. Klademe přitom důraz na individuální požadavky každého klienta a dbáme na vysokou spolehlivost a kvalitu doručení.

Komplexní přepravní služby

Díky silnému globálnímu zázemí mateřské společnosti Mitsui-Soko Group realizujeme pro naše klienty všechny druhy přeprav po celém světě, ale také následné logistické služby, kterými jsou celní služby a skladování.
Nejen přepravní služby v rámci Evropy zajišťujeme prostřednictvím dceřiné společnosti PST Hungary v Maďarsku a sesterské společnosti Prime Cargo v Dánku a Polsku a partnerské společnosti na Slovensku.

certifikát ISŘJsme držiteli certifikátu ISO zaručujícího vysokou stálost kvality námi poskytovaných služeb.

 

 

V roce 2020 jsme se stali řádnými členy sítě Freight Forwarders Family (3F), která sdružuje nejlepší spediční a logistické firmy z celého světa.

 

Našim klientům nabízíme

Pozemní přepravy

Při celokamionových pozemních a paletových přepravách po Evropě efektivně vytěžujeme volné přepravní kapacity, nabízíme možnost proclení zboží v síti našich celních pracovišť, zásilky umíme připojistit nad rámec odpovědnosti dopravce a jako relativně novou službu nabízíme „First/Last Deliveries“ námořních kontejnerů. V rámci pozemních kontejnerových přeprav nabízíme přepravní služby první a poslední míle.

 

Námořní přepravy

Naše námořní přepravy využívají mezinárodní síť vlastních poboček, a to jak pro exporty, tak importy. Zboží přepravujeme jako celokontejnerové (FCL), nebo kusové (LCL) zásilky. Provozujeme vlastní sběrnou linku z Asie, vozíme nadrozměrné náklady, zajistíme připojištění zboží nad rámec odpovědnosti rejdaře a rovněž v této oblasti nabízíme celní odbavení.

námořní přepravy

Letecké přepravy

Také v oblasti leteckých přeprav využíváme mezinárodní síť vlastních poboček a naší specializací jsou jak konsolidované letecké zásilky, tak expresní (prioritní) přepravy. Přepravujeme rovněž cenný či vojenský materiál, realizujeme door-to-door přepravy i celní odbavení a variabilní zpracování zásilek v logistických centrech.

letecké přepravy

Distribuce

V rámci distribuce po ČR a SK nabízíme servis spojený s rozvozem zboží jak z vlastních logistických center, tak ze skladů klientů.