Naše benefity nejsou statické a neustále pracujeme na tom, aby jejich nabídka odpovídala zájmům našich pracovníků a byla motivujícím doplňkem finančního ohodnocení.

AKTUÁLNĚ NABÍZENÉ BENEFITY

 

25 dnů dovolené
25 dnů dovolené

Poskytujeme našim zaměstnancům týden dovolené nad rámec stanovený Zákoníkem práce, celkem tedy 5 týdnů dovolené.

Příspěvky na stravování
Přispíváme na stravování

Zaměstnanci mohou využívat poukázky na nákup stravy, poskytované v podobě elektronické karty od jednoho z poskytovatelů těchto poukázek. Poskytujeme poukázky v hodnotě 100 Kč na den, částečně hrazené zaměstnavatelem.

Přispívěk na penzijní a životní pojištění
Přispíváme na penzijní a životní pojištění

Zajímavou finanční částkou přispíváme zaměstnancům, kteří již mají nebo si nově uzavřou smlouvu o penzijním připojištění s jakýmkoli penzijním fondem v ČR. Také poskytujeme příspěvek na životní pojištění.

Rozvoj odbornosti
Rozvíjíme odbornost našich zaměstnanců

Máme zájem o neustálý rozvoj talentů, znalostí a profesních zkušeností našich zaměstnanců. Posuzujeme zájem a potřeby zaměstnanců individuálně a organizujeme vzdělávání šité na míru jednotlivým pracovním pozicím.

Společenské a sportovní akce
Společenské a sportovní akce pro zaměstnance

Pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní akce. Podporujeme také týmová setkání (pracovišť po celé ČR).

Multisport karta
Přispíváme na Multisport kartu

Záleží nám na kondici a zdraví našich zaměstnanců, proto přispíváme na Multisport kartu, kterou je možné denně využívat nejen v širokém množství sportovišť, ale také na různé rodinné volnočasové aktivity.

Pracovní výročí
Oceňujeme pracovní výročí

Vážíme si loajality a stability zaměstnanců, kteří u nás pracují již delší dobu. Toto ocenění se snažíme vyjádřit pomocí bonusů ve formě Flexipassů, které zaměstnanci obdrží jako naše poděkování při příležitosti pracovních výročí (5 let, 10 let, …).

Kromě výše uvedeného nabízíme možnost zkrácených úvazků, náborové příspěvky na vybraných pracovištích, u některých pozic firemní notebook, mobilní telefon či služební automobil.