PST CLC, a.s. se spolu s dalšími 5 českými logistickými společnostmi sdružených ve Svazu spedice a logistiky České republiky a pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky a organizace CzechTrade účastnilo logistického veletrhu CILF 2020 v čínském Shenzenu. Z důvodu striktních karanténních opatření nebyla možná naše účast na veletrhu fyzicky. Na stánku jsme byli zastoupeni Alešem Červinkou, regionálním ředitelem CzechTrade v Číně a lokálním týmem.

Český stánek na veletrhu byl upraven, vznikly zde dvě oddělené místnosti na Skypové hovory s českými firmami. PST CLC se několika hovorů přímo s návštěvníky veletrhu zúčastnilo a dále jsme přes čínské představitele českého stánku získali mnoho kontaktů na zájemce o budoucí spolupráci. I přes osobní neúčast na veletrhu věříme, že bude tento veletrh obchodně pro nás úspěšný – komunikace s potenciálními zájemci právě začíná.

https://www.svazspedice.cz/index.php/2020/09/09/pozvanka-cilf-2020/

https://www.czechtradeoffices.com/en/cn/events/china-_shenzhen_-international-logistics-and-supply-chain-fair-_cilf_-2020