Na českém a evropském trhu působíme od roku 1991 jako spolehlivý dodavatel skladovacích, celních a přepravních služeb nejvyšší kvality.

I přes silné zázemí japonské společnosti si zachováváme svou jedinečnost a identitu české firmy s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi.

Našim klientům poskytujeme služby a řešení vycházející z komplexního provázaného logistického řetězce. Proclení zboží prostřednictvím sítě veřejných i neveřejných celních pracovišť, uskladnění a variabilní zpracování v logistických centrech strategicky rozmístěných po celé ČR, a rychlou přepravu či distribuci ke konečnému odběrateli.

MITSUI-SOKO

Mitsui je jedním z významných japonských konglomerátů společností se širokou působností na světových trzích. Sdružuje více než 700 firem z odvětví chemie, strojírenství, energetiky, stavebnictví, potravinářství, logistických a finančních služeb. Logistickou část společnosti představuje Mitsui-Soko Group, pod kterou patří i PST CLC, a.s.

Mitsui-Soko Group má v současné době více než 60 velkých multifunkčních logistických center na čtyřech kontinentech. Prostřednictvím sítí silniční, letecké a námořní dopravy zajišťuje všechny typy přeprav.

Více o 

PST CLC V EVROPĚ

V rámci Evropy zajišťuje PST CLC své služby prostřednictvím dceřiné společnosti PST Hungary v Maďarsku, sesterské společnosti Prime Cargo v Dánsku a Polsku a partnerské společnosti na Slovensku.

STRATEGIE SPOLEČNOSTI

Přístup k našim zákazníkům, obchodním partnerům i zaměstnancům je vždy a za všech okolností naprosto profesionální, plně odpovědný a zcela v souladu s etickým kodexem společnosti.

OCENĚNÍ

PST CLC je držitelem certifikátů kvality ISO, AEO, EcoVadis a dalších osvědčení nejvyššího stupně. Získaná ocenění jsou pro nás závazkem, proto neustále rozšiřujeme, zkvalitňujeme a efektivně propojujeme portfolio služeb i na míru vytvářených inovativních řešení.