Zájmem PST CLC je být žádaným a vyhledávaným zaměstnavatelem. Dbáme na zkvalitňování života svých zaměstnanců ve všech jeho oblastech.

Samozřejmostí u nás jsou:

  • Modernizace pracovišť
  • Investice do nových informačních technologií
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Příspěvky na životní či penzijní pojištění
  • Příspěvky na stravování
  • Bezplatná právní poradna

Nabídka volných pozic

Vedoucí směny LC Úžice
Profese
Logistik
Typ úvazku
Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání
Odborné vyučení bez maturity
Plat
Kč / měsíc
Lokalita
Úžice Úžice

Jste organizačně zdatný? Baví Vás práce s lidmi a hledáte nové výzvy? Chcete být pravou rukou manažera logistického centra? Pokud ano, pak nám pošlete Váš životopis a pojďme se potkat!

Hledáme člověka

* s praxí v oboru poskytování logistických služeb alespoň 3 roky především se zkušeností vedení vedoucích týmů skladníků;
* s prokazatelnou znalostí organizování provozu skladu, skladových operací, a s tím související organizace práce;
* schopného řídit VZV typu RETRAK;
* se znalostí práce na PC a skladových softwarů.

Nabízíme

* podporu při Vašem vzdělávání a profesním růstu;
* prostředí, kde je vzájemná spolupráce samozřejmostí;
* motivační prémii jako součást celkové měsíční odměny;
* 5 týdnů dovolené;
* příspěvek na stravování formou elektronické stravenky, zajištěný pitný režim a jiné benefity.

Co bude Vaší pracovní náplní

* zajišťovat provoz dopolední či odpolední směny pracovních týmů na požadavcích cca 26ti zákazníků;
* organizovat pravidelné inventury;
* motivovat své kolegy k vysokým výkonům a být jim příkladem.

Místo výkonu práce LC Úžice okres Mělník, dvousměnný provoz denní/odpolední, víkendy volné.
Nástup možný IHNED.

PST CLC, a.s., silná zahraniční společnost s dlouholetou tradicí poskytování logistických služeb v České republice již více jak 26 let, člen japonské skupiny Mitsui-Soko, hledá pro své pracoviště Logistické centrum v Úžicích

Kontakt:

PST CLC, a.s.

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Občerstvení na pracovišti

Disponent leteckých přeprav
Profese
Logistik
Typ úvazku
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Kč / měsíc
Lokalita
Praha Ruzyně

Máte velmi dobré organizační schopnosti a umíte jednat? Jste komunikativní, ale i administrativa Vám je blízká? Již jste plánoval/a přepravu FCL/LCL zásilek? Orientujete se na mapě a anglicky hovořící klient Vás nezaskočí? Pak hledáme právě Vás!

Co bude Vaším úkolem?

* Komplexní zpracování zásilek export/import leteckou cestou
* Komunikovat se všemi zainteresovanými stranami
* Spokojenost zákazníka na prvním místě
* Zodpovědnost za efektivitu přeprav

Co od Vás očekáváme?

* SŠ vzdělání nejlépe dopravního směru (není podmínkou)
* Zkušenosti v oblasti přeprav alespoň 1 rok
* Komunikativní znalost AJ
* Pečlivost a zodpovědnost v odváděné práci

Co také uvítáme?

* Schopnost se rychle a samostatně rozhodovat
* Chuť aktivně se zapojovat do firemního života

Co nabízíme?

* Podporu při Vašem vzdělávání a profesním růstu
* Prostředí, kde je vzájemná spolupráce samozřejmostí
* Motivační prémii jako součást celkové měsíční odměny
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na stravování, zajištěný pitný režim a jiné benefity
* místo výkonu práce Praha 6 – Ruzyně

Nástup možný IHNED

PST CLC, člen japonské skupiny Mitsui-Soko, společnost s dlouholetou tradicí více jak 26. let na českém a evropském trhu logistických služeb obsazuje na svém detašovaném pracovišti leteckých přeprav na letišti Václava Havla volnou pozici

Kontakt:

Benefity

Bonusy/prémie
Mobilní telefon
Notebook
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Možnost občasné práce z domova